2024 - рік учнівського самоврядування

Структура учнівського самоврядування

УЧНЯМ :: Школа Лідерів

Чітка мета – перший крок до будь-якого досягнення.

У. Клемент Стоун

У нашому ліцеї відбувся конкурс "Агов, ми у пошуку ідей", що проходив під гаслом "Створімо краще середовище для навчання разом!"

Активними учасниками проєкту стали учні 5-А, 6-А, 6-Б, 7-А, 8-А, 8-Б та 10-А. На Школі лідерів представники класів спершу презентували свої ідеї, потім шляхом голосування всі разом вибрали 3 найкращі проєкти.

Тоді ж учні, вчителі та батьки взяли участь у опитуванні у Шкільному чаті та обирали найцікавішу та найактуальнішу ідею. Переміг проєкт учнів 8-А класу "Чіл-зона", тож вони отримали грант на його реалізацію.

Дякуємо всім учасникам за активність, хороші ідеї та бажання змінювати своє середовище на краще!

Святкова школа лідерів 💙💛

Традиційно в останній тиждень місяця відбулась Школа лідерів, на якій ми підвели підсумки. Нагороджували переможців олімпіад, конкурсів, учасників ярмарки та команди інтелектуальних ігор. Співали колядки та їли солодощі. Атмосферно та святково 💞💞

УЧНЯМ :: Школа Лідерів

Шкільна команда IMPROVEpu стала фіналістом Веукраїнського освітнього проєкту "Відкривай Україну".

Вітаємо та бажаємо нових звершень!

Склад команди:

Сольвар Настя - капітан