Пріоритетні напрямки навчально-виховної роботи

Чим досконаліше виховання, тим щасливіші народи.

Зневага до виховання—це загибель людей, сімей, держав і всього світу.

Я. Коменський

Пріоритетні напрямки роботи:

·        «Обдарована дитина» - робота Наукового товариства гімназистів імені Олега Романіва; організація науково-дослідницької роботи; залучення гімназистів до інтелектуальних конкурсів, турнірів; створення інформаційно-комп’ютерної бази «Обдаровані діти», яка вже сьогодні налічує понад 300 учнів.

·        «Музейна справа» - робота музею історії гімназії, кабінету-музею «Літературна Сокальщина», кабінетів шевченкознавства і народознавства.

·         «Журналістика» - видавництво газети учнівського самоврядування «Вісник гімназії», інформаційно-методичного вісника для вчителів «Скриня методична», газети євроклубу «Мандруємо Європою». Редакція газети «Вісник гімназії» є постійним переможцем районного конкурсу юних журналістів, лауреатом Національного конкурсу шкільних газет.

·        «Інформатизація» -  створення єдиного інформаційного середовища навчального закладу, функціонування двох комп’ютерних класів, комп’ютерне забезпечення більшості навчальних кабінетів, що дає можливість використовувати мультимедійні презентації науково-дослідницьких робіт, проводити уроки із використанням ІКТ.

·        «Євроінтеграція» - робота євроклубу, співпраця із зарубіжними школами. Наші учні мають можливість розробляти спільні проекти з польськими та англійськими школярами, спільно мандрувати Україною і Європою.

Виховна програма Сокальської гімназії імені Олега Романіва

Пріоритетні напрямки навчально-виховної роботи

Додатки до виховної програми Сокальської гімназії імені Олега Романіва (2015-2016 н.р.)

Проект "Обдарована дитина" Проект "Музейна справа" П-кт "Шкільна журналістика" Проект "NET -школа України" Проект "Євроінтеграція" Виховна програма "Особиста ..."