УЧНЯМ :: Гуртки

Як вирішувати конфлікти мирним шляхом, як будувати комфортне та безпечне середовище для себе та оточення, що потрібно для того, щоб сформувати навички медіатора/ медіаторки Шкільної спільноти порозуміння?

Це гурток "Медіатор"

Гурток "Юні екскурсоводи"

УЧНЯМ :: Гуртки

Коли ж потрібно розпочинати виховувати дитину у національно-патріотичному дусі?! Від народження!...щоб "асвабадітєлі" не мали до кого прийти...💙💛 Національна організація Пласт - це те середовище, де формуються сильні духом та тілом!💪

Вокальне мистецтво

Історико-краєзнавчий гурток

Гурток "Літературне краєзнавство".

У нас цікаво, поетично, творчо. Співпраця з ЛМО "Колос" дає свої результати. Читайте рубрику "Молоде зерня Колосу" в альманасі "Соколиний край".

УЧНЯМ :: Гуртки

Гурток "Малюємо разом" Патріотична ялинка зустрічає кожного, хто завітав напередодні в Сокальський ліцей 1 імені Олега Романівна. А ці красиві кульки в синьо-жовтих кольорах для цієї красуні розписували учні на уроках мистецтва та вихованці гуртка #малюємо_разом🎨 Кожна іграшка неповторна, та їх об`єднує одне бажання - ПЕРЕМОГА. "Щедрик" Миколи Леонтовича - як символ віри і нашої Перемоги.

УЧНЯМ :: Гуртки

Гуртківці " Startup -соціальне шкільне підприємництво" ЗЗСО І-ІІІ ступенів Сокальського ліцею №1 імені Олега Романіва продовжують навчатися запускати власні проєкти. Хочемо поділитися невеликою частиною нашої роботи у І семестрі 2022-23 н.р. Учні освоїли роботу з ресурсом Figma, де складали плани роботи, шляхи реалізації ідеї та очікувані результати у майбутньому. Була спроба висадити саджанці дворічної лаванди, яка виявилася невдалою, бо жоден саджанець не прижився через спеку влітку.Та маємо чудового наставника і помічника, фахівця своєї справи - пані Світлану Стець, працівника шкільної теплиці. Вона висадила лаванду з насіння і ми маємо першу розсаду, яку сподіваємося висадити навесні. Тим часом учні- гуртківці мали змогу познайомитися з порталом про шкільне підприємництво і підготували заявку на конкурс та матеріали про наш startup. Також створили сторінку в Instagram, де будемо висвітлювати нашу роботу. Нещодавно Анастасія Криштоф, Назарій Іщук та Юліан Сироїд побували в шкільній теплиці і ось яку лаванду побачили.

УЧНЯМ :: Гуртки

Діяльність інтелектуального гуртка "Ерудит" у І семестрі.

Дякуємо ЗСУ за можливість спокійно і весело навчатись та інтелектуально розвиватись!

💙💛

УЧНЯМ :: Гуртки

Ось і минув осінньо-зимовий період роботи гуртка "Джура", в якому була поставлена мета: розвиток умінь і навичок, які дають можливість „вижити" в сучасному світі,підготовка учнів до військової служби,виховання учнів патріотами своєї Вітчизни !!!

УЧНЯМ :: Гуртки

Графік роботи гуртків на 2021-2022 н.р.

Графік роботи гуртків у І семестрі 2020-2021 навчального року

Правила поведінки Школа Лідерів Гуртки Cлужба порозуміння Дистанційне навчання