:: 07.02.2018

07.02.2018

Кожного року 6 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом: «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Інтернет відіграє важливу роль у житті людей. Просто вражає, скільки часу у нас забирає Інтернет. Мережа переповнена великою кількістю інформації, як позитивної – так і негативної. Тому надзвичайно важливо добре орієнтуватись та знаходити вихід із будь якої ситуації.

З метою заохочення учнів до вивчення та наслідування правил безпечного перебування в Мережі, було проведено інтерактивний урок.
Учні мали змогу відповісти на бліц-опитування, пограти в цікаві ігри, дізнатись багато нового про фітинг (викрадення конфіденційної інформації), фармінг (шахрайство за допомогою створення копій існуючих сайтів) або ж скімінг (крадіжка даних кредитних карт).
А в окремій рубриці: «Розсміши коміка», усі дружньо сміялись з анекдотів своїх однокласників. Ми весело, а головне з користю відзначили День безпечного Інтернету.

Цілком імовірно, що у найближчому майбутньому Всесвітня мережа повністю замінить усі інші засоби зв’язку. Пам’ятайте, що Інтернет – це лише інструмент, яким ви користуєтесь, щоб отримати відповіді на свої питання, підготувати реферати та доповіді, спілкуєтесь, якщо між вами величезні відстані. Вчіться користуватись Інтернетом з розумом!

Аліна Стасюк, учениця 5(9)-А класу