:: 04.04.2024

Чудові новини!

Ми раді повідомити, що наш ліцей став партнером програми ENGin що відкриває нові можливості для наших учнів у вивченні англійської мови. За допомогою цієї програми наші школярі матимуть унікальну можливість практикувати розмовну англійську з носіями мови протягом 1 години на тиждень протягом 9 місяців.

Під час весняних канікул 25 наших учнів, включаючи учнів 6-го, 7-го класів, а також нашого наймолодшого учасника, Остапа Матвіїва, учня 4-го класу, успішно пройшли співбесіди для підтвердження свого рівня англійської мови. Кожен з учасників дуже старанно готувався до цього етапу та відзначався великим ентузіазмом.

3 квітня Вікторія Ситничук, Софія Гаврилюк та Яна Трескот ділились своїм досвідом та порадами з тими, хто мріє взяти участь у цій програмі. Вони розказали про підготовку до співбесіди та успішні стратегії проходження її.

Також хочемо висловити подяку учениці 11-б класу, Анні Яйцо, за її цінні поради зі спілкування з волонтерами програми. Вона є частиною нашої команди вже з вересня 2023 року та активно сприяє розвитку цього проєкту.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої спільноти та отримати незабутні враження від вивчення англійської мови разом з ENGin.

Додатково: https://www.facebook.com/groups/526769971083222/permalink/1832531043840435/