:: 08.12.2017

08.12.2017

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ 2017! Традиційно, до Дня Збройних сил України в гімназії відбулися Козацькі забави. У забавах брали участь учні старших класів. Це справді одне із улюблених змагань і для хлопців, і для дівчат.

Учні в цей день відзначалися особливим патріотизмом. І зовнішній вигляд, і представлення свідчили про національний, патріотичний дух кожного, хто прийшов на свято. Після представлення і привітання команд виконували стройові вправи.

А далі почалася запекла боротьба за перемогу. Учні демонстрували не лише спритність і хорошу спортивну підготовку, а й уміння працювати в команді, командний дух. Завдяки чітко спланованим діям учителя фізкультури Ольги Іванівни Лаговської, Долівця Антона Петровича (вчителя «Захисту Вітчизни»), змагання пройшли на вищому рівні.

Учні змагалися у таких конкурсах як: естафета з футбольним м’ячем, стрибкова естафета, естафета «Заміни м’яч», підняття по шесту на час, «Павучок» (з м`ячем на животі),стрибки на скакалці за 30 секунд, жим гирі двома, вихід силою, підняття по шесту на час, перетягування канату, стрільба по мішенях, а також військова вікторина.