:: 10.09.2017

10.09.2017

У здоровому тілі - здоровий дух!
День спортовця у Сокальській гімназії
Уже традиційно до Дня фізкультури і спорту в Сокальській гімназії імені Олега Романіва проходить Олімпійський тиждень. Це є справді найулюбленіше всеучнівське свято, під час якого всі учні школи мають змогу взяти участь у різноманітних змаганнях. Свято розпочалося із шикування всіх учнів на шкільному подвір’ї. Кращі спортсмени гімназії Адамчук Сергій, Котик Юрій, Тимошко Анастасія і Харук Наталія урочисто підняли прапор.
Учитель фізкультури Ольга Іванівна Лаговська віддала рапорт директору гімназії, а Любов Михайлівна Омеляш побажала всім успіхів під час змагань, наголосивши, що навіть переможені в цей день є переможцями, оскільки спорт – це здоров’я і молодість. Привітала учасників свята Олена Методіївна Кретів – старший тренер ДЮСШ «Соколяни». Навіть найменші першокласники і всі гімназисти спільно з учителями вирушили на стадіон. Учні паралельних класів змагались між собою у різних естафетах, наприклад: перетягування канату, стрибки у довжину, малюк-бол і тд.
Учасники старалися зі всіх сил. Спортивний азарт і бажання перемогти ні на хвилину не залишали ні гравців, ні вболівальників. Проте, як і всюди, були переможці та переможені.
Також кожна команда брала участь у вікторині на спортивну тему. Палкими оплесками учасників підтримували вболівальники. Переможці були нагороджені грамотами.
Вітаємо команди з перемогою! Дякуємо вболівальникам, бажаємо нових досягнень у спорті та навчанні. Учениця 5(9)-А класу Стасюк Аліна