:: 15.06.2017

15.06.2017

Тиждень "Здоров`я та здорового харчування" розпочався дискусією "Let`s Talk about Health", де діти обговорили переваги здорового харчування та користь здорової їжі, а потім усі були залучені до роботи у енерджайзерах "Aeroplane" та "Fruit salad".
Діти також відпочивали на англійському пікніку та представляли улюблені страви англійців. Інтерактивні ігри "Healthy Food Plate" та "Eat a Rainbow" допомогли активізувати мовний потенціал дітей.
Особливо цікавим та захоплюючим цього тижня було приготування смачних салатів. Потім команди представляли свої страви, ділилися рецептами та пригощали одне одного.

Впродовж Тижня спорту та ігор було проведено гру "Sport and Me", де діти демонстрували свої вподобання в різних видах спорту та дізнались більше про своїх друзів по табору. Діти також розучували та виконували відомі пісні групи "Queen": "We are the Champions", "We will Rock You". Спортивна гра "Faster, Higher, Stronger" виявила кращих спортсменів. Діти розробляли та проводили і свої власні спортивні ігри.
Усі залюбки брали участь у грі "Показуха", у якій демонстрували і відгадували слова пов`язані з темою "Спорт", переглядали улюблені мультфільми англійською мовою, щодня проводили "Веселу аеробіку".

В останній день роботи табору відбувся фестиваль мовних таборів району, де учасники представили свої таланти та насолоджувались концертом.