:: 12.03.2017

12.03.2017

10 березня учні Сокальської гімназії імені Олега Романіва відвідали один із найдавніших театрів на Україні – театр імені Марії Заньковецької. Гімназистами була переглянута вистава «Назар Стодоля».

Дія п’єси відбувалася у 70-80-х роках XVII століття. Цей період в історії недарма називалась Руїною. «Від Богдана до Івана не було гетьмана…» Славні справи козаків лишилися в минулому.

Історія любові під час занепаду вічних ідеалів. Головний герой драми Хома Кичатий намагається віддати доньку заміж за багатого полковника. Цим він ламає давню клятву, дану Назарові Стодолі, що Галя – вийде за нього заміж. Як склалася їхня доля відомо зі шкільних підручників. Звичайно, як і у казці -добро перемагає зло, так і у п’єсі – все ж таки Галя залишилася зі своїм коханим Назаром, якого так сильно кохала.

Загалом учні були задоволені поїздкою. Театралізована вистава створила в учнів святковий настрій і атмосферу. Прогулявшись вулицями вечірнього і загадкового Львова, із усмішкою на обличчі гімназисти повернулися додому…