ДЕРЖАВНО-ГРОМАДСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЛІЦЕЮ :: Громадська рада

Шкільні канікули - час коли учні мають можливість відпочити, відновитись...

Натомість дорослі мають нагоду зосередитись на питаннях як вдосконалити освітній процес та освітнє середовище.

З впевненістю можемо сказати, що батьки наших учнів - наші однодумці. І мета зробити школу сучасною та комфортною - це спільна мета батьків та педагогів.

Під час батьківських днів, які відбувались нещодавно у нашому ліцеї, плідно попрацювала Громадська рада. Адміністрація ліцею (директор Надія Генташ, заступники Yuliya Ozhha Галина Матвіїв) представила основні напрацювання у різноманітних напрямках. Спільно обговорили потреби та проблеми освітнього закладу.

Робоча група ініціативних батьків (Ірина Гулявська, Galyna Borys-Naumchuk, Ірина Погранична) представила напрацювання щодо створення та діяльності громадської організації, яка б стала підтримкою для реалізації шкільних проектів.

Отже попереду у нас "Розвиток заради майбутнього"!

Головне, щоб якнайшвидше закінчилась війна нашою Перемогою!💙💛

ДЕРЖАВНО-ГРОМАДСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЛІЦЕЮ :: Громадська рада

СТРУКТУРА ГРОМАДСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Статут Структура та органи Освітні програми "Інтелект України" План роботи Громадська рада Звітність