РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ОСВІТИ :: Олімпіади, конкурси

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства» одним із стратегічних напрямів розвитку освіти є робота з обдарованими дітьми.

Згідно із Законом України «Про державну підтримку обдарованої молоді» передбачається створення органами державної влади умов, гарантій і стимулів для розкриття творчих здібностей молоді у сфері науки, освіти, культури і мистецтва.

Інтелект молоді – один із найдорожчих ресурсів розвитку нашої держави, забезпечення її майбутнього розвитку. Саме обдарована учнівська молодь у майбутньому формує імідж громади та імідж країни. Її інноваційний капітал має бути відкритим для світової спільноти. Тому підтримка обдарованої молоді має стати стратегічною діяльністю у розвитку освіти району, громадянського суспільства.

Обдарована молодь ліцею має значні здобутки не тільки на районному і обласному, але й на Всеукраїнських рівнях. У 2022-2023н.р було проведено олімпіади з 14 дисциплін, в яких гідно виступили учні нашого ліцею.

У ІІ етапі І туру олімпіад здобули перемогу 34 учнів :

- 7 учнів з математики (Галета О.В., Генташ Н.Я., Климчук Н.Б., Капуста Н.Д., Гуз Н.Ф.);

- 4 учнів з біології (Мроць О.П.);

- 4 учнів з технологій (Куцяба Н.П., Кіх Р.П.);

- 3 учнів з англійської мови ( Чижевська С.В.), 3 учнів з фізики (Смаль М.В.);

- 3 учнів з хімії (Дейнека Д.Т.);

- 3 учнів з історії (Луцик Н.К., Гущик М.П.);

- 2 учнів з правознавства (Гущик М.П.);

- 2 учнів з української мови (Трошина О.М., Тимчишин Г.С.);

- 2 учнів з астрономії (Смаль М.В.);

- 2 учнів з інформаційно-комунікативних технологій (Гузар В.Ю.);

- 1 учень з географії (Виглінська О.Т.);

- 1 учень з інформатики (Олійник О.І.);

У ІІ етапі ІІ турі олімпіад (районний) здобули перемогу 15 учнів :

- з математики 4 учнів ( Климчук Ю. (І м) - Гуз Н.Ф., Копейка Д. (І м) - Генташ Н.Я., Марцинюк Р. (І м)- Капуста Н.Д., Діжак А. (ІІІ м) - Галета О.В.);

- з трудового навчання 3 учнів ( Перетятко Й. (І м), Климчук Ю. (І м) - Кіх Б. П., Дика Я.(І м) - Куцяба Н. П.);

- з інформаційних технологій 2 учнів ( Винокуров М.(І м) - Гузар В.Ю., Федащук В. (ІІ м ) - Гузар В.Ю.);

- з біології 2 учнів ( Головко А. (ІІ м) , Верхолюк Н (І м) - Мроць О.П.);

- з правознавства 1 учениця (Криштоф А. (І м) - Гущик М.П.);

- з астрономії 1 учень (Пивоварчук (ІІІм ) - Смаль М.В.);

- з української мови 1 учениця (Діжак А (Ім) - Трошина О.М.);

- з хімії 1 учениця (Свид С. (ІІІ м)- Дейнека Д.Т.);

У ІІІ етапі олімпіад здобули перемогу 3 учнів:

- з трудового навчання (хлопці) - Климчук Ю. ( Кіх Р.П.);

- з біології - Головко А. - ( Мроць О.П.);

- з математики - Марцинюк Р. (Капуста Н.Д.);

Також учні нашого ліцею здобули такі перемоги:

- Діжак А.М. - І м. (ІІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика), вчитель- Трошина О.М.;

- Палюх А.А, Діжак А.М. - І м. (ІІІ етапу ХХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти), вчителі - Трошина О.М., Іванчина С.О.

Наші учні є активними учасниками й різних інтелектуальних конкурсів: «Бобрас» (інформатика),«Грінвіч», інтернет олімпіад на відомих платформах «Всеосвіта» та «На урок».

Ліцеїстів залучено до науково-дослідницької роботи школи. Кращі роботи представлені на районних, обласних, всеукраїнських конкурсах. Наші учні є активними слухачами Сокальської МАН.

У співпраці з МАН учні показують високі результати в конкурсах-захистах науково-дослідницької роботи. На обласному рівні: І місце – 2 учнів (Войтович М. 11-А, Палюх А. 11-Б), ІІ місце – 3 учнів (Войтович М. 11-А, Гладюк І. 11-Б, Яйцо А. 10-А), ІІІ місце – Яйцо А.,10-Б).

Дванадцятий рік поспіль кращих учнів 5-11-х класів відзначено стипендією ім.Олега Романіва. Урочиста академія проходила за участі родини видатного сокальчанина професора Олега Романіва - брата Богдана Романіва та доньки Оксани Романів.

Троє учнів нагороджені премією Фреді Грубера як найкращі знавці іноземних мов.

Преміями Сокальської ТГ нагороджені Багрій Л. в номінації «Лідер року», Діжак А –«Інтелектуал року», Кошлай А.- «Випускник року», середня група «Джура» «Сокальські соколи»- в номінації «Колектив року»

РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ОСВІТИ :: Олімпіади, конкурси

22 квітня на базі Львівського обласного інституту післядипломної освіти, відбулося відкриття фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. У даному заході взяли участь переможці обласних етапів олімпіади усіх областей України, за винятком Херсонської, Запорізької та Закарпатської областей. Саме Херсонська область мала приймати Всеукраїнський етап олімпіади з біології, але у зв`язку із небезпекою викликаною вторгнення російської федерації олімпіаду було вирішено провести онлайн на базі обласних інститутів післядипломної освіти.

Можливість представляти Львівську область, серед учнів восьмих класів, була здобута у нелегкій боротьбі обласного етапу, ученицею Сокалького ліцею 1 імені Олега Романіва - Головко Анастасію.

Під час виконання завдань олімпіади, Анастасія, проявила здатності та вміння розв’язувати різноманітні біологічні задачі, проводити нескладні біологічні експерименти та аналізувати отримані результати та довела що наполегливість приносить свої результати. Вітаємо Анастасію Головко із успішним представленням Львівської області та входженням у когорту найкращих знавців біології серед учнів України, бажаємо натхнення для майбутніх звершень на нелегкому шляху академічної науки. Щиро дякуємо батькам за підтримку під час підготовки до олімпіади.

РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ОСВІТИ :: Олімпіади, конкурси

Успіху не буває у тих, хто до нього не готувався.

Вітаємо Людмилу Багрій (ученицю 10-А класу) з перемогою у конкурсі "Лідер року – 2023".

Дякуємо прекрасній групі підтримки та всім причетним. 🤍

Внутрішня система ЗЯО Олімпіади, конкурси ДПА-ЗНО