:: 07.02.2023

#SaferInternetDay

7 лютого 2023 року у світі відзначається 20-річчя Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Тому сьогодні, в Сокальському ліцеї №1 імені Олега Романіва проводилися заходи, з метою залучити кожного учня до теми «Безпечна поведінка в Інтернеті», «Мова ненависті онлайн», "Права людини в Інтернеті", «Свобода вираження поглядів, приватного життя і безпеки та інтернет-грамотності»

Учні 4-11 класів активно взяли участь у заходах. Маленькі продивлялися мультики на відповідну тематику та розв’язували кросворди, середня ланка школярів, після відповідних бесід проходили тестування, та створювали плакат «Безпечних порад», а старшокласники «бавилися» веб-квестами та іграми на відповідну тематику.

Тільки тоді, коли ми будемо знати свої права та обов’язки в цифровому середовищі, воно буде нам служити з користю!

Додатково: Більше