:: 10.12.2022

10.12.2022

10 грудня — Міжнародний день прав людини. Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.

Загальна декларація прав людини є видатним документом в історії людства. Цим документом закріплено, що права людини – невід’ємний елемент людської особистості і людського буття.

У нашому ліцеї відбулась правова гра "Дізнайся про свої права", головною ідеєю якої є вислів: «Знати свої права — означає вже наполовину володіти ними».

Команди продемонстрували свої вміння швидко аналізувати інформацію, думати логічно та чітко й лаконічно висловлювати свої думки.

Учні 9 класів удосконалили свої знання з правознавства, команди 8 класу дізнались багато нової для себе інформації.. Та всі засвоїли, що кожен із нас – частинка суспільства, і наскільки гармонійним буде наше співіснування, залежить переважно від нас як особистості.

Пам`ятаймо: "Як хочете, щоб люди вчиняли відносно вас, так і ви чиніть відносно них".

Додатково: Фото