:: 05.11.2022

05.11.2022

В освітньо-спортивному центрі розваг для всієї сім`ї Leoland відбулися фінальні обласні змагання «Cool Games». Це фізкультурно-оздоровчий щорічний захід на основі естафетного комплексу вправ, розробленого науковцями та організованого для школярів віком 13-16 років. Команду Сокальської ОТГ представляли учні ліцею №1 імені Олега Романіва в складі : Іщука Назарія, Черкас Ярини, Гумена Валентина, Гоби Анни, Гузера Святослава, Криштоф Анни-Марії, Валька Юрія, Леськів Анни-Марії, які зайняли 5 місце.
Перемогу в фіналі обласних змагань здобула збірна команда Львівської гімназії «Престиж». Саме ця команда представлятиме Львівщину у фіналі всеукраїнського змагання «Cool Games».
Командам учасникам вручили подарунки від партнерів заходу. Вчителям - сучасні видання про нові методи фізичного виховання молоді. Привітав юних спортсменів та їхніх наставників керуючий справами Львівської обласної ради Роман Кокотайло.