:: 11.11.2020

УЧНЯМ :: Правила поведінки

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ 1.1.Навчання дітей проводити в одну зміну.

1.2.Встановити єдині дні проведення заходів:

- понеділок - звучання Гімну України;

- година спілкування – згідно з розкладом /10 хв. початку - інформаційно-просвітницька хвилинка/.

2.Зовнішній вигляд:

2.1.Учні 5-11 класів зобов’язані приходити у школу в одязі класичного стилю (1-4 кл. «Інтлект» - синіх відтінків), вичищеному взутті, зі скромною зачіскою.

2.2.На уроки фізкультури і заняття спортивних секцій школярі приходять у спортивній формі.

3.Прихід у школу:

3.1.При вході у школу учень повинен витерти взуття, верхній одяг повісити у гардеробі.

3.2.У випадку появи окремих учнів у неохайному вигляді, чергові вимагають у них негайного приведення їх у порядок.

3.3. Всі учні зобов’язані приходити у школу без запізнень. Учні, які запізнилися, допускаються до занять тільки з дозволу чергового вчителя або дирекції ліцею.

3.4.Користування мобільними телефонами без дозволу вчителя на уроках заборонено. Відповідальність за зберігання мобільних телефонів несуть учні.

3.5.Залишатися в школі після занять можуть лише учні, зайняті суспільною роботою в гуртках згідно з розкладом.

3.6. За прибирання у закріплених за класом кабінетах відповідають учні згідно графіку, складеного класним керівником.

4.Поведінка на уроці.

4.1.Після дзвінка учень зобов’язаний негайно зайняти своє місце за партою і приготувати все необхідне до уроку. Чергові зобов’язані готувати класну кімнату і обладнання до кожного уроку.

4.2.Учні повинні пам’ятати, що вчитель розпочинає урок при абсолютній чистоті класу, при наявності всього необхідного для навчальної роботи класу (крейда, ганчірка).

4.3.Кожен учень відповідає за чистоту, порядок і збереження свого робочого місця в класі, кабінеті, майстерні.

4.4.Нічого зайвого на парті не повинно бути.

5. На час адаптивного карантину правила внутрішнього розпорядку коригуються відносно «Регламенту роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва на 2020-2021 н.р. в умовах адаптивного карантину».