:: 14.06.2018

Батькам :: Дякуємо меценатам

14.06.2018

Дякуємо меценатам за підтримку обдарованих учнів. На Святі останнього дзвоника вже традиційно відзначаємо тих учнів, які досягли найвищих успіхів. Цьогоріч грамоти учнів отримали після урочистої лінійки в класах під час останнього уроку. На лінійці урочисто вручили грошові премії від благодійників. Вперше у цьому році вручено стипендії від благодійного учнівського стипендіального фонду професора Ярослава Ганіткевича. Стипендії в сумі 200 гривень з січня цього року отримували Вікторія Милик і Максим Філонич як найпрацьовитіші і найуспішніші учні. Нагороду вручила п.Марія Гринюк, сестра Ярослава Ганіткевича, яка сама все життя присвятила учительській праці. Уже традиційно за досягнення найвищого звання "Учень року" восьмий раз іменні премії від родини Олега Романіва отримали такі учні: 1-А Климчук Юрій, 1-Б Музичук Аліна, 2-А Свид Софія, 2-Б Марцинюк Ірина, 3-А Рижок Соломія, 3-Б Томчук Юлія, 4-А Філонич Максим, 4-Б Марцинюк Вікторія, 5-А Стасюк Аліна, 5-Б Мачевська Христина, 6-А Павлик Юлія, 6-Б Кіх Юлія, 7-А Мусій Юлія, 7-Б Кулявець Тарас. Цього року вручав нагороди п.Богдан Романів. Щиро вдячні меценатам за найважливіший вклад - підтримку учнівської молоді.