:: 03.03.2018

03.03.2018

28 лютого відбулося нагородження стипендіатів із фонду Ярослава Ганіткевича. Відомий професор медицини став фундатором стипендії для дітей із пільгових категорій, які проявили себе як кращі учні сокальських шкіл. Серед стипендіатів – і наші учні: Філонич Максим (4(8)-Аклас) і Милик Вікторія (5(9)-Аклас). Це внесок відомого лікаря для можливості здібних дітей реалізувати власну мрію.

Сам професор Ярослав Ганіткевич зробив вагомий внесок у висвітлення історії української медицини, зокрема опублікував матеріали про лікарів УГА, медичні організації в УНР, а також про лікарів української діаспори.

Стипендії вручила Марія Романівна Гринюк, сестра п.Ярослава, і привітала кращих учнів разом із членами наглядової ради.Отець Ярослав Валюх побажав дітям Божого благословення. Вручення відбулося в актовій залі Сокальської МАН (директор С.С. Мусій).