:: 07.02.2018

07.02.2018

Уже традиційно в першу суботу лютого гімназія гостинно відчиняє двері для випускників усіх поколінь. 03 лютого на урочистість організовано прибули випускники 1958, 1968, 1988, 1993, 1998, 2003, 2008, 2013 років, а також колишні учні, які закінчили школу і не в ювілейні роки. Спогадами про шкільні роки поділилися тепер уже дорослі та успішні ювіляри. Серед них п.Тетяна Золотоверхова, п. Тетяна Косова, п.Галина Федаш, п.Григорій Шамборовський, п.Орися Букофай, п.Христина Макар, п.Оксана Ровецька, п.Оля Кузняк, п.Андрій Маркіз, п.Софія Наумчук та інші.
Вони з приємністю згадували час навчання в школі, дякували своїм учителям. Класні керівники ювілейних випусків також ділилися спогадами.
Щиро вдячні за можливість поспілкуватися, за теплі слова, щирі посмішки, квіти й подарунки для школи (серед них – і КіноГазета присвячена унікальному історичному спадку і епохально важливій ролі древнього міста Львова в історії створення та встановлення України як держави). КіноГазета Post Omnes Leopolis Григорія Шамборовського.