:: 29.05.2017

Останній 110-ий !

26 травня дзвіночок сповістив про закінчення 2016-17 навчального року, для Сокальської гімназії вже 110 по рахунку!
І знову схвильовані випускники зайняли почесне місце на урочистій лінійці, цьогоріч їх 53!

Поблагословив святкову громаду отець Ярослав Валюх. Привітати гімназистів із закінченням навчального року прийшли шановні гості - перший заступник голови Сокальської РДА п.ІринаЗадолинна і керівник апарату п.Віра Білець.
Уже традиційно на свято завітала донька Олега Романіва – п.Оксана Романів-Тріска з преміями для кращих учнів і подарунками для дітей учасників АТО.

Прозвучала пісня « Let it be»у виконанні Соломії Міщій та Андрія Оверчука, на фоні якої першокласники вручили пам’ятні стрічки випускникам, хай же все на їхньому шляху так і буде!
Батьківське благословення прозвучало від Мачинської Ніни Володимирівни.

Останній дзвінок пролунав від Бачинського Назарія та Мисак Орисі. Почесне коло зробили випускники в супроводі батьків на свій останній урок у стінах рідної школи.
Попереду – життєві випробування, які, віримо, успішно долатимуть на своєму шляху!